Informacje dla sprzedających

Prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie mają smutny żywot. Zaraz po obronie lądują zwykle w szufladzie. To przykre, ponieważ aby je napisać musimy poświęcić im wiele czasu , pracy i często bardzo dużo nerwów. Czy ten cały Wasz wysiłek warty jest jedynie zakurzonej szuflady gdzie leży Wasza praca ? Nie, to byłoby niesprawiedliwe. Podobnie jak autorzy książek, wydawnictw np. muzycznych czy komputerowych macie prawo do korzystania ze swojej własności i dlatego tak jak tysiące studentów z Europy Zachodniej zatroszczcie się o to aby swoją pracę opublikować.

Ile mogę zarobić?

Od każdego sprzedanego egzemplarza otrzymacie zawsze 50% ceny netto.
Kwotę jaką otrzymują Państwo za sprzedaż pracy określają Państwo sami. Niższa cena oznacza szybszy proces sprzedaży oraz mniejszy zysk. Z kolei przy wyznaczeniu zbyt wygórowanej ceny mogą Państwo bardzo długo czekać na sprzedaż pracy.

Jaki jest nasz cel?

Naszym celem jest, aby możliwie wiele razy komercyjnie sprzedać Wasze prace.
Podjęliśmy działania aby o naszym ciekawym i pierwszym tego typu serwisie w Polsce były poinformowane media z całej Polski - w 2001 roku między innymi w "FAKTACH" w telewizji TVN odbył się wywiad z nami. Dzięki naszej umowie reklamowej z największą internetową siecią reklamową w Polsce - SUPERMEDIA na naszej stronie reklamowały się już takie firmy jak PLUS GSM, PKO BP, BANK WBK oraz NOKIA.
Niektóre spośród prac dyplomowych były już prezentowane na jednym z popularniejszych internetowych serwisów informacyjnych biz.reporter.pl.

Dzięki temu znajdujące się u nas prace dyplomowe są często kupowane przez firmy z różnych branż pragnące pozyskać oparty na konkretnych faktach praktyczny materiał o rynku, na którym funkcjonują Dla autorów tych prac otwierają się dzięki temu możliwości współpracy z takimi firmami (część naszych autorów prac już takie kontakty nawiązała, co zaowocowało nawet podjęciem nowej ciekawej pracy !!!)

UWAGA ! PRZYJMUJEMY PRACE NIEZALEŻNIE OD JEJ WIEKU !!!

Istnieje możliwość zastrzeżenia nazwiska autora pracy.

Co my wam dajemy?

  1. Umieszczamy pracę w naszym systemie sprzedaży
  2. Przechowujemy kserokopię egzemplarza pracy
  3. Kopiujemy i bindujemy prace dla kupujących
  4. Ponosimy koszty pakowania prac dla kupujących
  5. Przekazujemy wynagrodzenie dla sprzedającego
  6. Prowadzimy aktywną sprzedaż Waszych prac

SPRZEDAJĄCY NIE PONOSI ŻADNYCH OPŁAT I KOSZTÓW ZA W/W CZYNNOŚCI WYKONANE PRZEZ AGENCJĘ!

Co musisz zrobić żeby sprzedać pracę?

Swoją pracę możesz zgłosić do sprzedaży na dwa sposoby:

I sposób (expresowy)

Wyślij do nas umowę POŚREDNICTWA sprzedaży online i dołącz swoją pracę w postaci pliku lub jej wstęp i spis treści - nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut!II sposób (tradycyjny)
  1. Skserować egzemplarz pracy (na białych kartkach A4, nie bindować i nie spinać - tylko luźne kartki).
  2. Dołączyć płytę CD na której zapisana jest cała praca. Tylko wstęp do pracy oraz spis treści będzie umieszczony w Internecie
Zaufanie!

Wysyłając nam swoją pracę oczekujesz od nas abyśmy także uczciwie rozliczali się z Tobą z każdego sprzedanego egzemplarza Twojej pracy. Nasza firma istnieje od 1997 roku. Posiadamy biuro w centrum Krakowa. Do naszego serwisu zgłosiło prace dyplomową lub referat ponad 1000 studentów. Co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedza także nasz serwis. To nie przypadek ale zaufanie do nas. Większość osób zgłaszających nowe prace to znajomi i przyjaciele osób, które swoje pace już u nas opublikowały. Jeżeli masz jakieś pytania to jesteśmy dostępni dla ciebie 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę pod numerem telefonu 796 331 231

ZGŁASZAJĄC SWOJA PRACĘ NICZYM NIE RYZYKUJESZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!!

UMOWA POŚREDNICTWA SPRZEDAŻY PRACY
OGÓLNE WARUNKI UMOWY POŚREDNICTWA SPRZEDAŻY

przejdź do początku strony