O nas

Nasza firma istnieje od 1997 roku. Nasze biuro mieści się w Krakowie. Do naszego serwisu zgłosiło prace dyplomową lub referat ponad 1000 studentów. Co miesiąc kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedza także nasz serwis. To nie przypadek ale zaufanie do nas. Większość osób zgłaszających nowe prace to znajomi i przyjaciele osób, które swoje prace już u nas opublikowały.

Podjęliśmy działania aby o naszym ciekawym i pierwszym tego typu serwisie w Polsce były poinformowane media z całej Polski - w 2001 roku między innymi w "FAKTACH" w telewizji TVN odbył się wywiad z nami. Dzięki naszej umowie reklamowej z największą internetową siecią reklamową w Polsce - SUPERMEDIA na naszej stronie reklamowały się już takie firmy jak PLUS GSM, PKO BP, BANK WBK oraz NOKIA.

Niektóre spośród prac dyplomowych były już prezentowane na jednym z popularniejszych internetowych serwisów informacyjnych biz.reporter.pl.

Dzięki temu znajdujące się u nas prace dyplomowe są często kupowane przez firmy z różnych branż pragnące pozyskać oparty na konkretnych faktach praktyczny materiał o rynku, na którym funkcjonują

Dla autorów tych prac otwierają się dzięki temu możliwości współpracy z takimi firmami (część naszych autorów prac już takie kontakty nawiązała, co zaowocowało nawet podjęciem nowej ciekawej pracy!!!)

Oświadczenie dla prasy

napisali o nas:


Witam.
Serwis dzialajacy sprawnie, wiarygodny, utrzymuje kontakt z klientem i swietnie sprawdza sie jako sprzedawca. Wiarygodny poniewaz pieniazki faktycznie przelewane sa na konto a w razie problemow zaistnialych w trakcie zaplaty podejmuje wszelkie kroki aby dana sytuacje wyprostowac majac na uwadze przez caly czas dobro swojego klienta (poparte faktem) nawet jesli wina zasadniczo lezy po stronie klienta a nie serwisu. Goraco polecam. Satysfakcja gwarantowana. Ja swoja pierwsza "satysfakcje" juz odebralem.

Pozdrawiam.
R. Radzik


W ciagu 12 miesiecy od zgloszenia mojej pracy dyplomowej do tego serwisu sprzedalem ja juz 4 razy. To fajnie tak dostawac co jakis czas pieniadze, nawet sie juz troche zaprzyjaznilem z tworcami serwisu.

Polecam
Miroslaw Baniak


Gorąco polecam korzystanie z tego serwisu . Od czasu kiedy zamieściłem w serwisie swoją pracę licencjacką już kilkakrotnie została ona sprzedana, a ja zarobiłem ponad 1000 PLN. Ze strony obsługi serwisu kontakt w sprawie sprzedaży był bardzo szybki, zaś pieniądze przelewane natychmiast po kontakcie. Prace serwisu oceniam na 5 z plusem i jeszcze raz gorąco zachęcam do umieszczania w nim swoich prac.

Pozdrawiam
Michał Rogosz


Serwis jest w pełni profesjonalny, wywiązują się wzorowo z umów, na każde pytanie odpowiadają bardzo szybko. Polecam go każdemu. Ludzie po co trzymać Wasze prace w które włożyliście tak wiele wysiłku w szafie, jak można je sprzedać. A ten serwis naprawdę sprawnie działa, jestem tego żywym dowodem.

Z poważaniem
Sławomir Michalik


Jeśli chodzi o Waszą stronkę, oceniam ją pozytywnie. Choć uważam, że ceny prac są zdecydowanie za niskie porównując to z całym wysiłkiem jaki trzeba włożyć w napisanie naprawdę dobrej pracy, choć z drugiej strony każda kasa jest dobra niz leżenie w zakurzonej szufladzie. W każdym razie popieram Wasze działania i życzę powodzenia.

pozdrawiam


prasa i telewizja o nas